Еко-освітяни НПП «Північне Поділля» провели майстер-клас з торцювання для неповносправних дітей м. Броди

19.07.2017 admin ЕкоосвітаНовини

19 липня еко-освітяни Національного природного парку «Північне Поділля» побували у Центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів в м. Броди, де провели інтегрований урок з екології та образотворчого мистецтва «Творимо красу природи» (майстер-клас із виготовлення квітів у техніці торцювання).

Торцювання – один з видів паперового рукоділля. За допомогою торцювання можна створювати дивовижні об’ємні картини, мозаїки, панно, декоративні елементи інтер’єру, листівки. Об’ємний елемент торцювання називають «торцюванням» або «сторч». Він являє собою стислий у вигляді воронки або конуса шматочок м’якого паперу.

Всі діти робили красиві, яскраві, позитивні вироби, якими захоплювалися їх рідні. При тім важливо, щоб виготовлення не було занадто затягнутим, довгим, важким. Одну з таких чудових виробів було виготовлено еко-освітянами НПП «Північне Поділля» з відвідувачами центру –  квіти  з гофрованого паперу. Діти фантазували з візерунком і створили своїми руками неймовірно красиві картини, які стали окрасою центру.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест