Еко-освітяни НПП «Північне Поділля» провели майстер-клас для школярів Бродівської школи №3

07.03.2017 admin ЕкоосвітаНовини

1Як символи весни і емблема оновлення природи, покриють розсипи веснівок лісові галявини, заквітчають землю ніжними барвами і, замилувавшись вкотре цим дивом природи, хочеться жити і творити добро для людей.

Але разом із весняною  природою прокидаються від зимової сплячки і збирачі квітів, які у великій кількості  заготовляють їх і збувають тим, хто ще не усвідомлює важливості збереження довкілля, хто сприяє квітковому бізнесу заради короткочасного споглядання провісників дикої природи. Особливо багато продається цих квітів напередодні 8 Березня.  Хоч перші весняні квіти в’януть просто на очах, хочеться доторкнутись до них, відчути подих рідної природи.

З метою збереження первоцвітів до Всеукраїнської акції «Первоцвіт -2017» екоосвітяни Національного природного парку «Північне Поділля» провели екологічно-освітній захід  «Збережи первоцвіт» та майстер-клас  з виготовлення крокусів з гофрованого паперу. Захід відбувся на базі Бродівської середньої школи №3, що у Львівській області, для учнів 4-го класу.

Акція розпочалася із майстер-класу, який проводили еко-освітяни НПП «Північне Поділля». Еко-наставники розказали та продемонстрували дітворі як з допомогою гофрованого паперу і дерев’яних шпажок можна зробити альтернативу живим первоцвітам, створивши їх своїми руками. Учні  із завзятям виготовляли крокуси різник кольорів, щоб подарувати власноручні творіння своїм рідним з нагоди приходу весни.

1a23

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест