Еко-освітяни НПП «Північне Поділля» провели екологічний захід для маленьких бродівчан

09.06.2016 admin ЕкоосвітаНовини

1Нещодавно працівники відділу еколого-освітньої роботи  Національного природного парку «Північне Поділля» організували та провели екологічно-освітній захід «Національний природний парк очима дітей» для малюків дитячого навчального закладу №1 м. Броди Львівської області.

Метою еко-заходу було: ознайомити дошкільнят із основами природо-охоронної установи НПП «Північне Поділля» та її діяльністю, оволодіти технікою виготовлення квітів з кольорового паперу, формувати естетичний смак, виховувати бережливе ставлення до природи та любові до рідного краю.

Захід розпочався із розповіді про Національний природний парк «Північне Поділля». Дошкільнятам було продемонстровано  фото унікальних рослин, що зростають на території парку та деякі історичні, археологічні і  природні пам’ятки.

Також під час проведення заходу вихованці садочку виготовляли букет квітів з кольорового паперу. Адже, квіти з паперу – це оригінальний подарунок, створений власноруч. Окрім того, в такий спосіб діти мали змогу розвивати свій художній смак, уяву, старанність, акуратність тощо.

234

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест