Еко-освітяни НПП «Північне Поділля» провели екологічний захід для малечі Бродів

13.01.2016 admin ЕкоосвітаНовини

213 січня працівники відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля» організували та провели еко-захід «Де звірята зігріваються взимку?» на базі дитячого навчального закладу № 7 міста Броди Львівської області.

Метою еко-заходу було: сформувати уявлення у дітей про те, як зимують тварини; ознайомити вихованців з осілими, зимуючими та перелітними птахами; встановити взаємозв’язки між змінами в неживій природі, житті рослин і тварин; розвиток творчих та інтелектуальних здібностей малюків; виховувати інтерес до природи, бажання допомагати птахам узимку.

Екологічний захід розпочався із розповіді про те, як тварини готуються до зими, які зміни відбувають зі свійськими тваринами, під час якої діти дізналися багато нового, цікавого і пізнавального. Малеча із задоволенням розгадувала запропоновані їм загадки про зиму. Крім того, еко-освітяни НПП «Північне Поділля» продемонстрували відеофрагмент «Тварини узимку», переглядаючи який вихованці садочку мали змогу ознайомитись з лісовими мешканцями, особливо з осілими, перелітними та зимуючими птахами. Також дітворі еко-освітяни запропонували розмальовувати лісових мешканців за допомогою кольорових олівців. Наставники разом із дітворою обговорили можливості допомоги тваринам узимку, особливо птахам. Зокрема працівники парку наголосили на тому, якщо регулярно поповнювати годівниці кормом, то це допоможе зберегти пташок від загибелі узимку. А полюбляють пташки гарбузове, конопляне, кавунове та динне насіння, несолоне сало, крихти білого хліба, однак чорний хліб шкідливий для птахів.

1345

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест