Еко-освітяни НПП «Північне Поділля» провели екологічний захід для малечі Бродів

18.08.2016 admin ЕкоосвітаНовини

1Щорічно напередодні свята Преображення Господнього еко-освітяни Національного природного парку «ПівнічнеПоділля» проводять майстер клас з виготовлення спасівського букета. Цьогоріч такий захід було проведено у ДНЗ №7 в м. Броди Львівської області. За народними традиціями Преображення Господнє ще називають Яблучним Спасом, бо саме у цей день люди освячують яблука та інші дари природи з нового врожаю. Після обряду плоди дозволялося вживати в їжу, оскільки до Другого Спаса вживати будь-які овочі, окрім огірків, заборонялося. Освячені яблука прийнято роздавати малозабезпеченим і хворим на знак швидкого одужання, з побажаннями благополуччя. Після Преображення починався масовий збір урожаю.

Метою заходу було: проведення майстер класу з виготовлення спасівського букета; ознайомити дітвору з народними традиціями щодо святкування Преображення Господнього; розвинути творчі та інтелектуальні здібності дошкільнят; виховати у них бережливе ставлення до рослин, любов до природи рідного краю.

Захід розпочався із проведення майстер класу з виготовлення спасівського букета, під час якого еко-освітяни НПП «Північне Поділля» розповідали про традиції святкування свята Преображення Господнього. Також було акцентовано увагу на квіти та плоди та їх роль для людини. Під час майстер-класу діти складали квіточку до квіточки, щоб 19 серпня принести букети, які вони зробили власноруч, у храм й освятити.

2345

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест