Еко-освітяни НПП «Північне Поділля» провели екологічний тренінг для школярів Бродівської середньої спеціалізованої школи №2

15.12.2015 admin ЕкоосвітаНовини

3Нещодавно працівники відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля» організували та провели для учнів Бродівської середньої спеціалізованої школи №2 екологічний тренінг «Екологія та здоров’я».

Метою заходу було: сформувати особистісно-ціннісне ставлення до здоров’я та усвідомлену потребу в здоровому способі життя, розвинути навички співробітництва, ефективного спілкування, відчуття прекрасного у житті та природі, здатність до саморегуляції та самовиховання.

Екологічний тренінг розпочався із цікавого знайомства з працівниками еколого-освітнього відділу та встановлення правил роботи під час проведення заходу. Після цього, еко-освітяни запропонували учням навести приклади визначення терміну «здоров’я», які їм відомі та надали офіційне визначення Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я. Також школярі розглянули складові здорового способу життя та фактори, що впливають на здоров’я. Учасники тренінгу мали змогу створити власну модель здорового способу життя, проаналізувати її та запропонувати перші кроки для виконання. Пізніше учні брали участь в інтерактивній вправі «Психодрама», під час якої кожна група отримала завдання розіграти сценку на тему пов’язану з шкідливим впливом паління на здоров’я людини. Таким чином, школярі не лише виявили власні творчі здібності, але зробили висновок, що тютюнові вироби приносять одним людям прибутки, а іншим шкоду для здоров’я. На завершення еко-освітяни наголосили, що здоровий спосіб життя – це вибір кожного.

1245

 

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест