Еко-освітяни НПП «Північне Поділля» провели екологічно-розважальні заходи для учасників еко-табору

20.06.2017 admin ЕкоосвітаНовини

Нещодавно працівники відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля» на запрошення референта Бюро УГКЦ з питань екології отця Тараса Дзьоби взяли участь у дитячо-юнацькому християнському еко-таборі, який проходив при церкві Воздвиження Чесного Животворящого Хреста у м. Броди Львівської області.

Кожний еко-день  у таборі розпочинався спільною  молитвою і проходив у духовно-екологічному форматі, тому головною метою та завданням було допомогти молодим людям сформувати знання про важливість бережливого ставлення до природного довкілля, виховувати любов до природи, більш глобально усвідомити себе християнами та українцями і бути відповідальними за своє власне життя, за свого ближнього.

Еко-освітяни НПП «Північне Поділля» організували та провели майстер-класи із виготовлення кутасиків для вишиванки, квітів із гофрованого паперу, еко-прикрас із вовни. Крім того, еко-дні були насичені цікавими інтелектуальними, розважальними та екологічними іграми, вікторинами, естафетами тощо.

Для наймолодших учасників табору  була організована кольоротерапія, під час якої, використовуючи кольорові фарби і пальчики рук, діти створювали власні картини. Після розваг було проведено так звані танцювально-розважальні банси, під час яких діти активно танцювали, проявляючи свої здібності та вміння танцівників, від чого отримали масу задоволення та позитивних вражень.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест