Еко-освітяни НПП «Північне Поділля» провели екологічно-освітній захід для школярів

26.01.2016 admin ЕкоосвітаНовини

4Минулого тижня працівники еколого-освітнього відділу Національного природного парку «Північне Поділля» організували і провели для школярів Конюшківської неповної середньої школи, що у Бродівському районі Львівської області,  екологічний захід «Зимові птахи рідного краю».

Метою заходу було розширити знання учнів про птахів, їхню поведінку і спосіб життя, надати інформацію про роль і місце «пернатих друзів» у природі та значення їх у житті людини, розвинути спостережливість, допитливість, інтерес до пташиного світу, виховувати у школярів бережливе ставлення до птахів і допомоги їм узимку.

Під час заняття діти, переглядаючи презентацію, мали нагоду ознайомитись із багатьма видами зимуючих птахів нашого краю і дізналися як вони переживають холодну зимову пору. Крім того, еко-освітяни наголосили, що необхідно піклуватися про пернатих та якими продуктами їх підгодовувати. Також учні активно розгадували загадки про птахів та слухали народні прикмети, які з ними пов’язані. Школярі збагнули, що птахи – це частина природи, без них її краса була б неповною.

123

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест