Еко-освітяни НПП «Північне Поділля» провели екологічно-мистецький захід «Дитяча долонька» для неповносправних дітей

05.02.2016 admin ЕкоосвітаНовини

1Однією з найбільш цікавих і захоплюючих технік дитячої творчості є створення виробів та аплікацій з дитячих долоньок. Такий вид діяльності значною мірою розкриває творчий потенціал дитини і відкриває можливості для духовного, естетичного і художнього розвитку.

Техніка роботи досить проста. З описаних дитячих долоньок можна створити красиву аплікацію квітів, будь-якої пташки або тварини, сніговика чи ялинки. Все залежить від бажання і фантазії.

З огляду на вище сказане еко-освітни Національного природного парку «Північне Поділля» провели екологічно-мистецький захід «Дитяча долонька» для дітей-інвалідів Бродівського районного центру соціальної реабілітації, що у Львівській області.

Мета заходу: розвиток у дітей художньо-творчих здібностей та умінь брати участь в колективній роботі, виконуючи вимоги й доручення; виховання самостійності та  акуратності в роботі, а також любові до природи.

Захід розпочався із проведення майстер класу щодо створення аплікацій з дитячих долоньок. З відбитих на кольоровому папері дитячих долоньок  дітвора створювала красиві  аплікації. Еко-освітяни допомогли малечі вимальовувати долоньки на папері так, щоб пальчики були на відстані один від одного. Діти вирізали деталі, після того приклеювали їх на лист, створюючи улюблені персонажі.

Під час заходу вихованці центру мали змогу проявити творчість та самостійно виготовляти аплікації створюючи оригінальні картини, втілюючи свої фантазії у виріб.

2345

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест