Еко-освітяни НПП «Північне Поділля» провели екологічно-мистецький захід для дітей з особливими потребами

01.03.2016 admin ЕкоосвітаНовини

5Щороку на початку весни в результаті масового незаконного збору і продажу місцевими жителями знищуються мільйони ранньоквітучих рослин. З огляду на це природолюбами й природоохоронцями проводиться Всеукраїнська акція «Первоцвіт», мета якої – привернути увагу до проблеми збереження ранньоквітучих рослин та сформувати у підростаючого покоління природоохоронні навички і почуття відповідального ставлення до природи.

Якщо так продовжуватиметься й далі, то через певний час ми не зможемо милуватись красою первоцвітів, а наші нащадки будуть знати лише з книг і розповідей про підсніжник білосніжний, шафран Гейфелів, сон великий та чорніючий, ясенець білий, цибулю ведмежу, горицвіт весняний тощо.

Зважаючи на таку загрозу для довкілля та з метою захисту ранньовесняних квітів від винищення, працівники Національного природного парку «Північне Поділля» організували та провели для школярів екологічно-мистецький захід «Захисти та збережи первоцвіти рідного краю» для дітей з вадами слуху Підкамінської спеціалізованої школи-інтернат, що у Бродівському районі Львівської області.

На початку заходу еко-освітяни ознайомили вихованців закладу з первоцвітами регіону та з чинним природоохоронним законодавством, використовуючи мультимедійну презентацію. Після цього працівники відділу еколого-освітньої роботи провели майстер-клас із виготовлення з гофрованого паперу ранньоквітучих рослин. Кожен учасник еко-заходу зміг проявити власні творчі здібності та самостійно створити весняний букет. Такі квіти довго приносять радість – їх можна використовувати як елемент інтер’єру, закладку для книг, брелок для ключів, аксесуар до мобільних телефонів. Вони символізують ніжні первоцвіти й водночас надію та життя.

Отож, еко-освітяни закликають: не купуйте первоцвіти! Відмовляйтеся від букетів первоцвітів, які вам дарують, та закликайте усіх своїх друзів не купувати первоцвіти!

1234

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест