ЕКО-ОСВІТЯНИ НПП «ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ» ПРОВЕЛИ ДЛЯ СТАРШОКЛАСНИКІВ МІСТА БРОДИ ПІЗНАВАЛЬНИЙ ЗАХІД «ЕКОЛОГІЯ ЛЮДИНИ»

23.04.2018 admin ЕкоосвітаНовини

Нещодавно працівники відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля» організували і провели на базі Бродівської спеціалізованої середньої школи №2, що у Львівській області, екологічно-освітній захід «Екологія Людини», приурочений до Дня охорони здоров’я.

7 квітня, щорічно відзначають Всесвітній день здоров’я, починаючи з 1950 року, саме тоді було засновано Всесвітню організацію охорони здоров’я в рамках ООН (ВООЗ).

Мета відзначення такого дня – підкреслити важливість здоров’я кожної людини і людства в цілому. У наш час здоров’я – це не відсутність хвороб, а фізична, психологічна, соціальна гармонія людини, її доброзичливе ставлення як до інших людей, так і до навколишнього середовища. За інформацією вчених, здоров’я залежить від багатьох чинників: більше, ніж на 50% воно обумовлене способом життя людини, близько 40% – соціальними й природними умовами життя, 10% – становить спадковість.

Під час заходу еко-освітяни провели зі школярами тестові завдання на визначення забезпеченості організму мікроелементами та вітамінами. Мета – визначити достатність мікроелементів та вітамінів в організмі школярів.

В доповіді ВООЗ «Профілактика хвороб за допомогою навколишнього середовища – оцінка тяжкості хвороб, викликаних навколишнім середовищем» зазначається, що 24% всіх хвороб у світі виникають та розвиваються через погані умови навколишнього середовища. Притім, у дітей з цим пов’язано 33% всіх випадків захворювань.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест