Еко-освітяни НПП «Північне Поділля» провели для школярів цикл екологічних уроків

07.04.2016 admin ЕкоосвітаНовини

1В рамках циклу екологічних занять «Уроки сталого розвитку суспільного життя громад», еко-освітянами Національного природного парку «Північне Поділля» було проведено низку уроків на тему: «Сміття», «Вода» та «Енергозбереження» у середній школі №2 м. Броди. Основна ідея курсу полягала у реалізації в навчально-виховному процесі головних принципів сталого розвитку, зокрема суспільного життя громад – забезпечення діалектичного взаємозв’язку між цінностями і поведінкою особистості, тощо. Заняття покликані формувати в учнів екологічно активну позицію, позитивне сприйняття майбутнього, прагнення діяти для збереження довкілля і досягнення сталого розвитку суспільства. Вони є складовою наскрізної системи шкільних курсів та позакласної роботи під назвою «Уроки для сталого розвитку суспільства».

Для забезпечення неперервного продуктивного поступу цивілізації, по суті, необхідно виконати  завдання переходу від некерованого стихійного розвитку до керованого, гармонійного, стабільного, безпечного у всіх відношеннях за умови збереження біосфери. Саме того навчали еко-освітяни НПП «Північне Поділля» школярів під час еко-уроків.

Також учням школи працівники відділу еколого-освітньої роботи парку розповіли про альтернативні джерела енергії, продемонстрували документальний фільм «Джерело енергетики, що змінить Україну».

23

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест