Еко-освітяни НПП «Північне Поділля» провели для школярів екологічно-пізнавальний захід «Не сміття  –  вторинна сировина»

14.11.2017 admin ЕкоосвітаНовини

Нещодавно еко-освітяни Національного природного парку «Північне Поділля» організували та провели для учнів 4-го класу Бродівської ЗОШ №3 екологічно-мистецький захід «Не сміття – а вторинна  сировина», приурочений до всесвітнього дня вторинної переробки сировини.

Еко-освітяни НПП «Північне Поділля» розповіли школярам про те, що в епоху науково-технічного прогресу збільшується обсяг вироблених відходів. Екологія погіршується з кожним днем. У всіх точках світу цьому питанню приділяється велика увага шляхом проведення різних соціальних акцій, наприклад вироби зі сміття. Також працівники парку розказали школярам про Всесвітній день вторинної переробки, продемонстрували їм медіа презентацію про вироби, які можна виготовити зі «сміття».

Для закріплення знань еко-освітяни провели майстер-клас з виготовлення органайзерів із консервних банок. При проведенні майстер-класу було використано банки, клей, нитку-шпагат, різноманітні блискітки. Школярі були дуже задоволенні отриманими результатами, бо кожен зумів власноруч виготовити органайзер для власних канцелярських предметів.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест