Еко-освітяни НПП «Північне Поділля» провели для школярів Брідщини екологічний урок «Збережімо братів наших менших»

21.10.2015 admin Новини

4Нещодавно еко-освітяни НПП «Півінчне Поділля» організували та провели екологічно-освітній захід «Збережімо братів наших менших»,  для школярів 5,6,7 класів Орихівчицької неповної середньої школи, що у Бродівському районі Львівщини. Захід було організовано з метою розширення уявлення учнів про тварини рідного краю, ознайомлення дітей із способом життя звірів, надання інформації школярам про червонокнижних тварин рідного краю, а також виховання бережливого ставлення до «братів наших менших» та навколишнього середовища.

Еко-захід розпочався із демонстрації відеоролика, з якого учні могли дізнатися про звірів, які мешкають у їхній місцевості. Зокрема школярі говорили про білку, їжака, лисицю, вовка тощо. Еко-освітяни наголосили дітворі на важливість збереження та охоронні усіх видів тварин нашої місцевості, адже вони зберігають екологічну рівновагу та баланс у нашому краї, що є дуже важливим фактором у збереженні природного довкілля та покращенню екологічної ситуації у нашому районі.

Наступним етапом еко-заходу було демонстрування відео-презентації про цікаві факти з життя тваринного світу, за якою школярі спостерігали із великою цікавістю та захопленням, оскільки могли дізнатися багато нового про «братів наших менших», зокрема про спосіб їх життя. На завершення еко-заходу, школярі отримали інформаційні буклети про НПП «Північне Поділля».

123

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест