Еко-освітяни НПП «Північне Поділля» провели для малюків майстер-клас з виготовлення ялинкових прикрас

07.12.2017 admin ЕкоосвітаНовини

6 грудня еко-освітяни Національного природного парку «Північне Поділля» організували та провели для дошкільнят ДНЗ №1 м. Броди  Львівської області екологічно-мистецький захід «Яликові прикраси» – майстер-клас з виготовлення новорічних прикрас.

Працівники парку разом з вихованцями садочку на цьому занятті виготовляли ялинкові прикраси в техніці торцювання. Торцювання – це один з видів паперового конструювання, мистецтво паперокручення, коли з допомогою палички і маленького квадратика паперу створюються об’ємні елементи шляхом накручування квадратика на паличку. Торцювання буває на пластиліні та на папері. Існує кілька видів торцювання на папері: об’ємне, контурне, багатошарове і площинне. Під час майстер-класу малеча працювала з  площинним торцювання, коли трубочки-торцовочки розташовуються по всій картонній заготовці, щільно прилягаючи один до одного і під прямим кутом. Дітки вправно вирізали з картону ялиночку та Новорічну кульку, які прикрашали маленькими шматочками гофрованого паперу, скручуючи його за технікою торцювання.

Вихованці дитсадка постаралися на славу і виготовленні прикраси вони надішлють бійцям АТО, адже маленька іграшка, створена дитячими ручками, для захисників нашої Вітчизни стане великою радістю, яка нагадає їм про своїх сім’ю та дітей.

 

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест