Еко-освітяни НПП «Північне Поділля» провели для малечі Бродів захоплюючий еко-захід

29.09.2016 admin ЕкоосвітаНовини

4Виготовлення аплікацій – досить цікава і захоплююча справа. Зазвичай всі діти полюблять нею займатися. Також такі заняття розвивають фантазію і уяву. Аплікаціями можна прикрашати ігрові кімнати в дитсадках, або робити аплікації в подарунок батькам.

Нещодавно  еко-освітяни НПП «Північне Поділля» провели екологічно-освітній захід «Чарівні долоньки» на базі дитячого навчального закладу № 7 міста Броди Львівської області.

Захід розпочався із проведення майстер класу зі створення аплікацій з дитячих долоньок. Діти відбивали на кольоровому папері свої долоньки, потім відбитки витинали і наклеювали на картонні форми, створюючи тим самим красиві аплікації лебедів. Еко-освітяни НПП «Північне Поділля» допомогли малечі змальовувати долоньки на папері так, щоб пальчики були на відстані один від одного. Потім діти витинали деталі, приклеювали їх на аркуш картону.

А ще вихованці дитсадка без допомоги еко-освітян виготовляли власні аплікації, створюючи оригінальні картини та втілюючи свої фантазії у виріб.

123

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест