Еко-освітяни НПП «Північне Поділля» провели для малечі Бродів майстер-клас з виготовлення годівнички

27.01.2017 admin ЕкоосвітаНовини

1Зима важка пора для птахів. В зимовий час птахів необхідно підгодовувати. В морозні дні на допомогу птахам повинні прийти і дорослі, і діти. Якщо кожна школа, кожен дошкільний заклад виставить хоча б одну годівницю, то багато птахів будуть забезпечені кормом.

З огляду на те, еко-освітяни Національного природного парку «Північне Поділля» організували і провели еко-заняття з майстер-класом для Бродівського дошкільного закладу №9.

Метою заходу було: ознайомити дошкільнят із зимуючими птахами рідного краю; розширити уявлення про заходи з охорони птахів взимку; виховати любов до природи, бажання допомагати птахам та екологічну культуру.

Захід розпочався із розповіді  про птахів, які зимують у наших краях, а також про те, як слід здійснювати їхню підгодівлю. Під час майстер-класу вихованці садочку виготовляли годівнички для підгодівлі пернатих друзів. Дошкільнятам були запропоновано виготовити годівничку з апельсина, також виготовляли своєрідні «пряники» з картону, які посипали кормом для пташок. Діти були задоволенні отриманим результатом своєї праці і виготовленні годівнички вихованці садочку розвісили на деревах, що зростають на території дитсадка.

234

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест