ЕКО-ОСВІТЯНИ НПП «ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ» ПРОВЕЛИ ДЛЯ ЛІТНІХ БРОДІВЧАН МАЙСТЕР-КЛАС З ДЕКОРУВАННЯ ВЕРБОВИХ ГІЛОК

26.03.2018 admin ЕкоосвітаНовини

За тиждень до Великодня християни східного обряду святкують Вербну неділя. Історія цього свята сягає початків нашої ери, коли Ісус Христос в’їжджав у Єрусалим на віслюку. Люди вигукували «Осанна, благословен, хто йде в ім’я Господнє» та стелили на Його шляху пальмові гілки.

В нашому краї через відсутність пальмових гілок, люди освячують вербові, відповідно до вибору наших далеких предків. Це дерево здавен вельми шановане серед нашого народу, тому що воно перше сповіщає про прихід весни і має цілющі властивості.

Зважаючи на відродження українських традицій працівники відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля» радо відгукнулися на запрошення благодійного фонду «Карітас», що діє при парафії церкви Воздвиження Чесного Животворящого Хреста м. Броди, щодо проведення майстер-класу із прикрашення Вербової гілочки для людей старшого віку.

Під час цього заходу еко-наставники, спільно із вчителями студії «Сто талантів» що діє при фонді, демонстрували літнім людям принципи декорування вербової лози у різних варіантах та стилях. Відтак, для декорації верби використовували природні матеріали, зокрема: самшит, барвінок, гілочки туї, ялівцю та ялинки, різноманітні сухоцвітами, а завершували декорацію різнокольоровими стрічками.

Кожен учасник мистецького заходу виготовив вербову гілку на свій смак – у кожного вона вийшла по-своєму унікальною.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест