Еко-освітяни НПП «Північне Поділля» провели для дітей з особливими потребами майстер-клас з виготовлення виробів у техніці кірігамі

03.12.2015 admin ЕкоосвітаНовини

3Напевно, кожен з нас пам’ятає ще з дитинства, як зробити сніжинку з паперу. У зимові, холодні вечори вся родина збиралась за великим столом і вирізала з паперу ці нехитрі конструкції, а потім діти клеїли їх на вікна. Від цього ставало якось тепліше навіть перехожим, мимохідь розглядає дитячі «шедеври».

У середу, 2 грудня  працівники еколого-освітнього відділу Національного природного парку «Північне Поділля» організували та провели еко-захід «Новорічна сніжинка» (майстер клас із виготовлення сніжинок з паперу) для вихованців Центру соціальної реабілітації дітей інвалідів м. Броди Львівської області. Метою заходу було: посприяти розвиткові естетичного мислення, вміння вносити зміни у зразок моделі; ініціювати творчу фантазію; сприяти  ознайомленню дітей з довкіллям, новими матеріалами, інструментами; виховувати добрі почуття, любов до природи.

Захід розпочався із казки «Зима». Потім дітям було проведено майстер-клас з виготовлення об’ємних сніжинок з паперу. Сніжинки кірігамі відрізняються від справжніх об’ємних виробів. Кірігамі є різновидом орігамі,  головна відмінність – можливість використовувати ножиці. Вирізання з серветок або паперу сніжинок чи інших фігур – не що інше, як кірігамі. Вихованці центру мали змогу проявити творчість та самостійно виготовляти зимові прикраси.

124

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест