ЕКО-ОСВІТЯНИ НПП «ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ» ПРОВЕЛИ ДЛЯ БРОДІВСЬКИХ ШКОЛЯРІВ МАЙСТЕР-КЛАС ІЗ ДЕКОРУВАННЯ ВЕЛИКОДНІХ ЯЄЧОК

05.04.2018 admin ЕкоосвітаНовини

Напередодні великого християнського свята Воскресіння Господнього працівники відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля» організували і провели для учнів 1-В та 1-Г класів Бродівської середньої школи №3, що у Львівській області, екологічно-мистецький захід «Котилася писанка» та майстер-клас з декорування великодніх яєчок різнокольоровими нитками. Адже один з основних атрибутів світлого свята Пасха – мистецьки розписані, розфарбовані та декоровані яєчка. Вони символізують відродження й оновлення життя.

Метою заходу було збереження українських традицій, розвиток декоративно-прикладного мистецтва та допомогти дітям навчитися бути уважними до світу, що оточує їх, бачити в ньому те, що вимагає любові та захисту, пробуджує в думках співчуття та розуміння життя в усіх його проявах.

Під час майстер-класу школярі мали можливість навчитися своїми руками декорувати писанки нитками. Цей спосіб виготовлення таких своєрідних писанок, досить простий і з ним впорається навіть дитина, яка ще не вміє малювати. Для роботи використовували штучні (в нашому випадку пінопластові) яєчка, нитки, клей та прикраси. Діти проявили величезну зацікавленість та бажання вчитися робити ниткову писанку, яка чудово виглядатиме у Великодньому кошику та як святковий декор дому.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест