Еко-освітяни НПП “Північне Поділля” провели акцію «За чисте довкілля»

07.06.2016 admin ЕкоосвітаНовини

2Традиційно Україна, як і увесь світ, 5 червня відзначає Всесвітній день охорони навколишнього середовища, який проводитися з метою поглиблення суспільного усвідомлення необхідності зберігати і покращувати природне довкілля. Цей день вважається однією з найважливіших подій екологічного календаря і щорічно святкується в багатьох країнах світу.

Всесвітній день навколишнього середовища відзначається по-різному, у тому числі велопробігами, “зеленими” концертами, конкурсами творів і плакатів, посадкою дерев, кампаніями з утилізації відходів, прибиранням територій тощо.

З огляду на вищесказане, працівники відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля», спільно з учнями та вчителями Маркопільської середньої школи, організували та провели акцію «За чисте довкілля» на одній із ділянок установи, що неподалік с. Маркопіль.

На початку природоохоронної акції еко-освітяни розповіли школярам про важливість збереження навколишнього природного середовища та наголосили, що кожен може приєднатися до природоохоронних дій у різний спосіб, з метою збереження природи рідного краю. Після розмови про необхідність прискіпливої уваги до збереження природного довкілля школярі, разом із вчителями та еко-настваниками НПП «Північне Поділля», активно долучилися до прибирання території і зібрали велику кількість сміття на галявинах, де полюбляють відпочивати місцеві мешканці. Чимала кількість відходів, що була зібрана під час толоки, вказує на рівень культури несвідомих рекреантів.

Відтак, адміністрація НПП «Північне Поділля» в черговий раз звертається до усіх любителів проводити дозвілля на лоні природи з проханням берегти навколишнє природне середовище і робити благодійні вчинки щодо його збереження. Можливо, хтось прибере сміття в своєму дворі, а дехто просто не залишить слідів свого перебування у лісі чи лузі. Саме так можна зробити природу рідного краю кращою й надалі не забувати про її охорону та збереження природних скарбів. Допоможіть нам, працівникам НПП «Північне Поділля», зберегти чистоту джерел, лісів, луків, річок та ставків для майбутніх поколінь.

0113

 

 

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест