ЕКО-ОСВІТЯНИ НПП «ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ» ПРОВЕЛИ АКЦІЮ ПРОТИ КУРІННЯ

31.05.2018 admin ЕкоосвітаНовини

31 травня 2018 року працівники відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля» організували та провели у місті Броди екологічну акцію «Цигарка за цукерку», приурочену до Всесвітнього дня боротьби з тютюнопалінням.

Традиційно щороку 31 травня увесь світ й Україна в тому числі, відзначає День боротьби з тютюнопалінням. За статистичними даними, Україна займає одне з перших місць в Європі за кількістю курців. Кожен другий дорослий українець курить. В цілому в країні 15,5 млн курців, і з кожним роком кількість викурених ними цигарок зростає. Мета Міжнародного дня відмови від паління – сприяти зниженню поширеності тютюнової залежності, залучення до боротьби проти куріння всіх верств населення, профілактика тютюнопаління та інформування суспільства про згубний вплив тютюну на здоров’я.

Цього дня природоохоронці вийшли в місто Броди  із закликом хоча б на один день відмовитися від куріння. Еко-освітяни на вулицях міста пропонували курцям позбутися згубної звички «паління» хоча б, помінявши цигарку на солодку цукерку. Однак обміняти тютюновий виріб на солодощі зголосилося досить мало курців. Зустрічались і прихильники тютюну, яким було важко розлучитися зі своєю цигаркою чи самокруткою.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест