Еко-освітяни НПП «Північне Поділля» прочитали для школярів лекцію «Екологія та здоров’я»

07.04.2015 admin ЕкоосвітаНовини

СDSC09993ьогодні, 7 квітня, працівники відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля» прочитали для школярів восьмих класів Бродівської спеціалізованої середньої школи №2 лекцію на тему: «Екологія та здоров’я».

Еко-освітяни розповіли дітям, що світова спільнота щорічно 7-го квітня відзначають Всесвітній день охорони здоров’я, починаючи від 1950 року. Саме того року було створено Всесвітню організацію охорони здоров’я (ВООЗ) в рамках ООН. Також працівники відділу еко-освіти зазначили, що ця організація була створена з метою спостереження за захворюваннями та наголосили на тому що, головною проблемою боротьби з хворобами є урбанізація і забруднення навколишнього природного середовище, які шкідливо впливають на здоров’я людини.

Під час лекції школярі також мали змогу переглянути відеоролик і комп’ютерну презентацію, в яких наголошувалося на тісних зв’язках забрудненості навколишнього природного середовища та його впливи на людський організм.

Окрім того еко-освітяни зазначили, що немалу роль відіграє також і раціональне харчування, якому  необхідно приділяти певну увагу, та не забувати про те, що ми самі повинні дбати як і про своє здоров’я, так і про «здоров’я» природного довкілля. Адже це буде корисним і для довкілля, і для здоров’я людини.

DSCN1831DSC09991DSC09988

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест