Еко-освітяни НПП «Північне Поділля» організували та провели вікторину для учасників «Козацьких забав»

28.10.2015 admin ЕкоосвітаНовини

1Нещодавно працівники еколого-освітнього відділу Національного природного парку «Північне Поділля» взяли  участь у проведенні «Козацьких забав» серед школярів Конюшківської неповної середньої школи, що у Бродівському районі Львівської області, та провели для них еко-вікторину «В здоровому тілі – здоровий дух».

Командам козаків довелося пройти через дев’ять випробувань. Саме стільки, скільки було колись порогів на Дніпрі. Адже колись ці пороги були вагомою перешкодою на шляху того, хто плив Дніпром на Січ. Вважалося, що справжнім козаком може називаться той, хто хоч раз пройшов через пороги.

“Порогами” для козачків Конюшківської школи були різноманітні та цікаві конкурси на випробовування фізичної сили, спритність, рівновагу та розум. Представники куренів змагалися за краще виконання козацької пісні, уміння швидко розібрати перемішані крупи тощо. Також для учасників була проведена еко-вікторина на знання правил і традицій щодо дотримання здорового способу життя. Також еко-освітяни НПП «Північне Поділля» під час козацьких забав наголосили школярам, що кожен з них – «козаків» – повинен бути здоровим, дієздатним громадянином України, який б не дозволяв керувати інтелектом шкідливим звичкам.

Представники усіх козачих куренів показали добрий результат і були нагороджені дипломами. Козацькі забави подарували прекрасний настрій не тільки учасникам заходу, але й усім присутнім.

234567891011

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест