Еко-освітяни НПП «Північне Поділля» організували та провели майстер-класи з виготовлення ляльки-мотанки для школярів Бродівщини

14.10.2015 admin ЕкоосвітаНовини

1Минулого тижня, працівники еколого-освітнього відділу Національного природного парку «Північне Поділля», попри еко-заходи, організували та провели для учнів Берлинської і Конюшківської загальноосвітніх шкіл Бродівського району Львівщини майстер-класи з виготовлення ляльки-мотанки. Захід під назвою «Український оберіг», відбувався у патріотичному дусі й був приурочений до Дня захисника України.

Метою заходу було надання школярам практичних навичок з виготовлення ляльки-мотанки і виховання любові, доброти,та поваги до бабусь, які у свої дитячі роки були обділені такими іграшками як ляльки і виготовляли їх самотужки із підручних матеріалів.

Під час проведення майстер-класів еко-освітяни НПП «Північне Поділля» розповіли шкільній дітворі, що кожна нація, кожен народ має свої звичаї, які приживалися протягом багатьох століть і освячені віками. І тільки вивчаючи й знаючи ці традиції, ми зможемо передавати культурну спадщину свого народу. Українська народна іграшка (лялька-мотанка) належить до унікальних явищ нашої культури. Окрім того, еко-освітяни ознайомили учнів із технологією виготовлення ляльки-мотанки, а також обрядами і традиціями, які пов’язані з її створенням. Потім дітвора самостійно виготовляли ляльку за запропонованим описом.

Школярі натхненно і душевно працювали над створенням цих Українських оберегів, усвідомлюючи те, що усі їхні творіння будуть відправлені воїнам АТО. Виготовлені ляльки-мотанки вражали своєю неповторністю і оригінальністю. Також школярі написали листи для воїнів, які боронять нашу українську землю на Сході України, в якому висловили свою дитячу підтримку та подяку.

234567

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест