Еко-освітяни НПП «Північне Поділля» організували та провели еко-заняття «Мальовнича природа» для малюків м. Броди

11.08.2016 admin ЕкоосвітаНовини

110 серпня 2016 року еко-освітяни організували та провели еко-заняття «Мальовнича природа» для малюків дитячого навчального закладу №1 міста Броди.

Метою екологічно-освітнього заходу  було сформувати в дітей  уявлення про різноманітність рослинного світу нашого краю; навчити дітей володінню технікою виготовлення аплікації  в форматі 3D; виховати у них бережливе ставлення до природи рідного краю, почуття прекрасного в природі, бажання охороняти та примножувати її красу.

Захід розпочався із розповіді про мальовничі місця НПП «Північне Поділля». Також під час проведення заходу вихованці садочку виготовляли аплікації  в техніці 3D. Дошкільнятам були запропоновані замальовки квітів і метеликів, які діти розмальовували і виклеювали на аркуші паперу таким чином, щоб вони рухалися. Таке знання добре розвиває художній смак, уяву, малу моторику рук, старанність, акуратність. Діти були задоволенні отриманим результатом своєї праці. На завершення заходу малюки отримали заохочувальні подарунки та інформаційні буклети.

234

 

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест