Еко-освітяни НПП «Північне Поділля» організували та провели еко-освітній захід «Барвисті гармонії» для малечі м. Броди

28.10.2016 admin ЕкоосвітаНовини

1Еко-освітяни Національного природного парку «Північне Поділля» організували та провели  еко-освітній захід «Барвисті гармонії» для вихованців дитячого навчального закладу №9 міста Броди.

Метою еколого-освітнього заходу було: ознайомити дітей з використанням нетрадиційних матеріалів при виготовленні предметної аплікації, сформувати у них вміння виготовляти предметну аплікацію за допомогою шаблонів та природних матеріалів, розвити просторову уяву, розповісти про бережливе ставлення до природи, про любов до рідного краю.

Захід розпочався із розповіді про мальовничі місця НПП «Північне Поділля». Також під час проведення еко-заходу вихованці дитсадочка виготовляли аплікації з  природних матеріалів. Дошкільнятам були запропоновані шаблони баранчика, їжачка, курочки, які діти заклеювали квасолею, насінням соняшника та гарбуза  на аркуші паперу. Такі практичні завдання добре розвивають художній смак, уяву, малу моторику рук, старанність, акуратність. Діти були задоволенні отриманим результатом своєї праці. У завершенні заходу діти отримали заохочувальні подарунки та інформаційні буклети від НПП «Північне Поділля».

234567

 

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест