Еко-освітяни НПП «Північне Поділля» організували та провели для малечі  природоохоронний захід «З природою живи у дружбі»

09.07.2015 admin ЕкоосвітаНовини

1До Дня працівника природно-заповідної справи еко-освітяни Національного природного парку «Північне Поділля» організували та провели  для малюків природоохоронний захід «З природою живи у дружбі», який відбувся у дитячому навчальному закладі №1 міста Броди.

Метою еко-освітнього заходу  було розповісти дітям про особливості роботи екологів та працівників природоохоронної сфери, виховати почуття особистої відповідальності за стан навколишнього природного середовища.

Діти прослухали змістовну розповідь працівників парку про природоохоронців, під час якої еко-освітяни наголосили на необхідності оберігати та плекати дику природу.

Наступним етапом згаданого природоохоронного дійства було проведення серед дітвори низки еко-розважальних ігор, зокрема «Вода. Земля. Повітря», «Буду я природі другом», «Впізнай мене», «Поле чудес» тощо. Також діти активно відгадували загади про природу та переглядали малюнки із зображенням різноманітних зникаючих видів рослин і тварин, занесених до Червоної книги.

2345

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест