Еко-освітяни НПП «Північне Поділля» навчали школярів прикрашати пасхальні яєчка у техніці декупаж

11.04.2017 admin ЕкоосвітаНовини

4Традиційно на Великдень люди прикрашають яєчка. Це може бути як звичайне занурення яєць у фарбу, так і більш витончене нанесення орнаментів у різних техніках − писанка, крашанка, дряпанка тощо. Але якщо застосувати творчість не на курячих яйцях, що швидко псуються, а на дерев’яній чи пластиковій заготовці, то такий виріб залишиться на пам’ять довгорічно і може послужити чудовим подарунком близьким і рідним.

Звичайно, найпростіше пофарбувати яйця яскравими харчовими барвниками і наліпити на них нарядні наклейки. Але ж набагато цікавіше придумати щось оригінальне і створити пасхальну прикрасу власноруч!

Напередодні великого християнського свята Воскресіння Господнього працівники НПП «Північне Поділля» вже в котре виготовляють великодні яйця в техніці декупаж зі школярами і Підгорецької неповної середньої школи, що у Бродівському районі Львівської області.

Цьогоріч учні  5-9 класів активно оздоблювали яйця паперовими серветками . Для цього вони вибирали великодні картинки для декупажу − це була і церковна тематика, квіти, тварини, улюблені артисти, мультиплікаційні герої. Обраний малюнок школярі акуратно вирізали з декупажної серветки. На яйці спочатку розміщували великі фрагменти малюнка, а потім між ними вклеювали дрібні. На зворотному боці картинки пензликом наносили клей для декупажу.

Після завершення роботи, результати своєї творчості – виготовлені різноманітні пасхальні яйця – школярі розвісили на дереві біля школи.

12356

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест