Еко-освітяни НПП «Північне Поділля» навчали школярів орієнтуванню на місцевості

30.06.2015 admin ЕкоосвітаНовини

5Нещодавно працівники відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку “Північне Поділля” організували та провели навчальний захід «Орієнтування на місцевості» – уроки під відкритим небом для учнів 8 класу Суховільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Дійство відбувався на території Підкамінського природоохоронного науково-дослідного відділення НПП «Північне Поділля». Для школярів було проведено лекцію з елементами бесіди на тему «Орієнтування на місцевості». Діти уважно слухали та давали запитання, на які отримували змістовні відповіді від фахівців.  Еко-освітяни зазначали, що під час подорожі безпека туриста у великій мірі залежить від уміння орієнтуватися на місцевості. Відтак, завдяки проведеному заходу учасники мали змогу проаналізувати існуючі методи орієнтування та розвинути вміння користуватися ними.

Також під час цього навчального заходу проведено низку еколого-розважальних ігор, метою яких було розвиток екологічного мислення, творчих здібностей учнів, виховання бережливого ставлення до природи. Школярі брали участь у конкурсі «Козацькі забави» та у вікторинах  «Природа і ми», «Будь природі другом».

12346

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест