Еко-освітяни НПП «Північне Поділля» долучилися до свята Святого Миколая для неповносправних дітей

22.12.2016 admin ЕкоосвітаНовини

2Напередодні дня Святого Миколая у Бродівському та Золочівському центрах соціальної реабілітації для дітей-інвалідів  відбулося свято «Миколай про тебе пам’ятає!», в якому взяли участь працівники відділу еколого-освітньої роботи Національному природному парку «Північне Поділля».

Діти приготували святкове дійство з піснями та віршами. Після пісні «Ой хто, хто Миколая любить?» всі учасники дійства почули перелив дзвіночка у дверях і побачили Миколая. Вихованці реабілітаційних центрів з тривогою декламували Святому Миколаю вірші та вручили йому свої малюнки, а також брали участь у цікавих рухливих іграх. Увесь захід супроводжувався танцями, співами, святковими віршами і врученням подарунків від Святого Миколая.

До створення святкової атмосфери та гарного настрою для дітей Бродівського і Золочівського реабілітаційних закладів долучилися і працівники Національного природного парку «Північне Поділля». Вони привезли дітям і пакунки із солодощами, пізнавальні розвиваючі ігри тощо.

Радісні обличчя, веселі посмішки, гучні оплески, щира дитяча радість – надзвичайно важливі аргументи для працівників парку щодо майбутньої роботи у Золочівському та Бродівському Центрах соціальної реабілітації для дітей з обмеженими можливостями.

13456

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест