ЕКО-МИСТЕЦЬКИЙ ЗАХІД У ПІДГІРЦЯХ

21.06.2018 admin Новини

08 червня 2018 року працівники відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля» організували та провели еколого-освітній захід «Біорізноманіття Підгорецького краю» та майстер-клас з плетіння віночків «Барвінкове диво» для учнів Підгорецького НВК .
Природоохоронці розповіли школярам про рідкісні, червонокнижні, лікарські рослин, які квітують на території національного парку.
Діти мали приємну зустріч з отцем Тарасом Дзьобою- референтом з питань екології УГКЦ, який розповів як привернути дитині любов до віри через природу.
З метою збереження біорізноманіття та відродження народних звичаїв еко-освітяни провели майстер-клас з плетіння віночків, адже віночки – символ життя вічного. Сплівши віночоки, діти тим самим спілкувалися з природою, привчались до праці, бережливого ставлення до природи і Господа, як її Творця. Освячені віночки служать як оберіг домівок. Вони плетуться з цілющих трав, які якраз до середини червня набирають своїх чудодійних властивостей. У вінки вплітають найкращі трави і квіти, які розростаються у цей час: барвінок, трилисник, чебрець, ромашку, м’яту, розхідник (очиток), деревій та інші. Освячені вінки зазвичай вішають біля дверей або ікон, і таким чином вони служать оберегом дому і родини.
Приємно вражені були роботою учнів і фаховістю працівників природоохоронної установи туристи, які завітали в цей час на подвір’я храму Миколая Чарнецького та новомучеників. Серед них були і працівники ДП «Західукргеології», яким сподобалась просвітницька робота еко-освітян парку з молоддю.
День видався на славу!

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест