Еко-акція до Міжнародного дня безпритульних тварин – «Я лише хотів жити з Вами!»

19.08.2016 admin ЕкоосвітаНовини

1Щорічно у третю суботу серпня світова спільнота відзначає Всесвітній день безпритульних тварин. Цей день не варто називати святом. Скоріше, це нагода привернути увагу до проблеми, яка вже багато десятиліть існує в багатьох країнах світу, зокрема і в нашій. Проблема безпритульних тварин знайома всім містам, де гостро стоїть питання будівництва притулків для бездомних собак та котів.

З огляду на вищесказане, напередодні Міжнародного дня безпритульних тварин працівники відділу еколого-освітньої роботи НПП «Північне Поділля» провели еко-акцію «Я лише хотів жити з вами». Метою такого заходу було привернення уваги жителів міста Броди до проблеми безпритульних собак та котів, яка, нажаль, залишається у місті однією із важливих. Також еко-освітяни парку прагнули донести ідею відповідального ставлення до домашніх чотириногих улюбленців шляхом розповсюдження інформаційних листівок, акцентуючи увагу на можливості зменшення чисельності безпритульних тварин у місті гуманними методами: шляхом стерилізації, створення притулків та активного пошуку їм господарів.

Під час проведення еко-акції працівники еколого-освітнього відділу НПП «Північне Поділля» роздавали інформаційні листівки та закликали мешканців міста Броди гуманно ставитися до тварин, брати тваринок із притулків, і в жодному разі не виганяти на вулицю домашніх. Адже ми відповідаємо за тих, кого приручили. Відтак еко-освітяни НПП «Північне Поділля» закликають усіх небайдужих мешканців міста Броди долучитися до акції і взяти хоча б одну тварину із притулку, аби в цілому світі стало бодай на кілька тварин менше, які так чекають на свого господаря.

234

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест