Еко-акція «Carfree Day» працівників НПП «Північне Поділля» зі студентами

22.09.2017 admin ЕкоосвітаНовини

22 вересня працівники відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля», спільно зі студентами групи П-21 Бродівського педагогічного коледжу ім. Маркіяна Шашкевича та ліцеїстами Золочівського економічного ліцею організували і провели екологічну акцію «Carfree Day» серед жителів міст Броди та Золочів, що у Львівській області.

Мета такого заходу – привернути увагу до проблеми забруднення атмосферного повітря транспортними засобами, знизити рівень концентрації вихлопних газів у міському повітрі, зменшити шумове навантаження, сприяти розвиткові альтернативних видів пересування. Головний девіз цього дня: «Місто як простір для людей, простір для життя».

Під час акції працівники НПП «Північне Поділля» разом із молоддю закликали водіїв долучитися до цього дійства і хоча б на один день відмовитися від користуванням автомобілем, відтак пересісти на велосипед чи пройтися пішки до місця роботи, тим самим показавши свою громадянську позицію і стурбованість екологічною ситуацією нашого міста.

Більшість учасників акції, після інформування їх еко-освітянами НПП «Північне Поділля» про день без авто, відмовилися б від автотранспорту і залюбки пересіли на велосипед чи пройшлися б пішки до місця своєї роботи. Деякі учасники екологічної акції навіть не здогадувалися про відзначення такого дня, тому отримали для себе нову корисну інформацію і запевнили що надалі будуть старатися менше пересуватися транспортними засобами, щоби покращити екологічну ситуацію у своєму місті.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест