«ДИВОСВІТ ПРИРОДИ» – ЕКОЛОГО-ОСВІТНІЙ ЗАХІД ДЛЯ УЧНІВ ОРИХІВЧИЦЬКОГО НВК

21.06.2018 admin Новини

Нещодавно працівники відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля» організували та провели еколого-освітній захід «Дивосвіт природи», приурочений до Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища, для учнів Орихівчецького НВК, Бродівського району.
Під час заходу еко-освітяни розповіли учням про те, що 5 червня Україна разом з усім світом відзначала Всесвітній день охорони навколишнього середовища. Еко-наставники також наголосили на тому, що головну загрозу довкіллю становить людина – її байдужість, безкультур’я і безмежна жадібність. Тема Всесвітнього дня навколишнього середовища 2018 року – «Бій забрудненню пластиком» – закликає всіх об’єднатися для боротьби з однією з найбільших екологічних проблем нашого часу.
У своїй бесіді еко-освітяни запитували учнів, яку роль в збереженні природи вони здійснили своїми вчинками. Шкільна молодь активно долучилася до обговорення та розповіла у яких еко-заходах вона брали участь, зокрема висаджували липову алею, прибирали довкола джерела, робили годівнички тощо.
Також працівники НПП «Північне Поділля» провели захоплюючий майстер-клас із виготовлення еко-оберегів «Мішечок добра». Зокрема, дітвора заповнювала їх за власними вподобаннями та фантазією, а саме гречкою, кукурудзою, горохом, льоном, пшеницею тощо. Відтак, вони отримали на згадку від НПП «Північне Поділля» маленькі сувеніри.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест