«Друге життя вторинної сировини» – еко-захід для школярів та вчителів

03.11.2017 admin ЕкоосвітаНовини

Нещодавно еко-освітяни  Національного природного парку «Північне Поділля»  взяли участь у відкритому уроці «Життя без сміття», що відбувся в Берлинській середній школі Бродівського району Львівської області, та організували і провели екологічно-мистецький захід «Друге життя вторинної сировини» для учнів та вчителів. Метою заняття було формування екологічної культури, насамперед у питанні поводження з відходами та раціонального використання природних ресурсів, творчі змагання, можливість застосування креативності й винахідливості, встановлення зворотного зв’язку із молоддю, популяризації серед дітей причин та наслідків нераціонального використання природних ресурсів, що сприяють виникненню негативних явищ у навколишньому середовищі.

Для школярів еко-освітяни парку розповіли про День вторинної переробки, також продемонстрували презентацію «Друге життя вторинної сировини» й провели майстер клас з виготовлення органайзерів з консервних банок.

До речі, з консервних банок можна зібрати оригінальний органайзер для канцелярського приладдя або дрібниць для рукоділля. Найпростіший спосіб прикрасити консервну банку – це обгорнути її красиво папером для упаковки подарунків і склеїти стик клейкою стрічкою або клеєм ПВА. Так само банку можна пофарбувати яскравою емаллю або акрилом, а потім прикрасити в техніці декупаж, розмалювати від руки, приклеїти стрази або мереживо.

Декорованим консервним банкам знайдеться застосування у всій квартирі: на кухні у вигляді підставок для кухонного начиння або підставок для пляшок; у ванній кімнаті у вигляді незвичайних поличок для рушників, туалетного паперу і різних дрібниць. Також прикрашені банки можна використовувати в якості ваз або горщиків для квітів (для цього бажано, всередину банки помістити скляний стакан або глиняний горщик).

Школярі взяли активну участь у створенні органайзерів із консервних банок.

 

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест