Дослідження «екологічного сліду» разом із студентами Бродівського педагогічного коледжу ім. Маркіяна Шашкевича

29.03.2017 admin ЕкоосвітаНовини

128 березня працівники відділу еколого-освітньої роботи і відділу рекреації та туризму Національного природного парку «Північне Поділля» провели екологічне дослідження зі студентами Бродівського педагогічного коледжу імені Маркіяна Шашкевича, що на Львівщині.

Метою заходу було ознайомити студентів з  досить простим, але одночасно продуктивним методом оцінки рівня свого впливу на навколишнє середовище, сприяти формуванню ключових компетентностей студентів в області енерго- та ресурсозбереження.

Використовуючи спеціальну анкету, в якій були запитання, що стосувалися способу життя, а саме: використання енергії, води, паперу, транспорту, продуктів харчування, відходів та житла – студенти підрахували ступінь впливу на навколишнє середовище кожного із них та дізналися свій «екологічний слід», який у кожного мав зовсім інший показник. Сталим для світу цей показник вважається 1.8 га на людину. Так у когось він перевищував допустимі норми, а в декого взагалі їх не досягав. Також студенти мали змогу порівняти свої результати із результатами, розрахованих для жителів України в цілому, а також і для інших країн світу.

У свою чергу працівники відділу рекреації та туризму розповіли студентам про природно-заповідний фонд України та «Пам’ятку Пеняцьку» – перший природний заповідник, створений в кінці 19-го сторіччя меценатом наук, орнітологом, громадським діячем графом-природолюбом Володимиром Дідушицьким в околицях села Пеняки, що на Бродівщині.

11111111111111

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест