До Всесвітнього дня водно-болотних угідь працівники НПП «Північне Поділля» провели лекції для студентів та школярів

02.02.2017 admin ЕкоосвітаНовини

1До Всесвітнього дня водно-болотних угідь працівники НПП «Північне Поділля», зокрема відділів науки, еколого-освітньої роботи, рекреації та туризму, провели лекції для студентів та школярів.

Перша лекція відбулася для студентів Бродівського педагогічного коледжу ім. Маркіяна Шашкевича, друга – для школярів Верхобузької неповної середньої школи Золочівського району, що на Львівщині.

Під час лекцій працівники парку розповіли студентській та шкільній молоді про необхідність збереження водно-болотних угідь, про те, як болта та перезволожені території  регулюють водний та кліматичний  режими у природі. Також, працівники парку розповіли учасникам лекцій про річки, які протікають через території НПП «Північне Поділля», а також про рослини та водно-болотних птахів, які занесені до Червоної книги України і зустрічаються на територіях установи.

Також студенти та школярі мали можливість переглянути мультимедійні презентації про світові водно-болотні угідді і їх роль для функціонування екосистем, про туристичний потенціал тощо.

23456789

 

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест