До Всесвітнього дня туризму працівники НПП «Північне Поділля» провели мандрівку для держслужбовців Бродівської РДА

27.09.2017 admin Новини

27 вересня, у Всесвітній день туризму, працівники відділу рекреації та туризму Національного природного парку «Північне Поділля» провели краєзнавчу мандрівку для держслужбовців Бродівської райдержадміністрації Львівської області. Під час мандрівки, яку було здійснено по ділянці комплексної геолого-ботанічної пам’ятки природи «Триніг», що у складі заповідних територій парку, туристи мали нагоду детально ознайомитися з природними, історичними та культурними особливостями цього унікального куточка брідського краю. Зокрема мандрівники-держслужбовці побували біля джерела, що є одним із інтенсивних витоків річки Стир, дізналися багато цікавого про водоносні горизонти та про Головний європейський вододіл, що пролягають через Бродівський район, оглянули мільйонлітні  кам’яні останці всіляких химерних форм, що залишились нам у спадок від архаїчного Сарматського моря, яке тут плескалося 11 млн років тому.

Також мандрівники мали нагоду споглядати багатовікові буки-патріархи, і навіть доторкнутися до їх природної величі, побачити як зростає береза темна, що занесена до Червоної книги України, та дізнатися від інтерпретаторів природи НПП «Північне Поділля» багато цікавого про рослинний та тваринний світ комплексної геоголо-ботанічної пам’ятки природи «Триніг».

Підвечір цього сонячного осіннього дня, сповнені приємних вражень від спілкування із мальовничою природою, мандрівники повернулися до міста.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест