До Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища працівники НПП «Північне Поділля» провели мандрівку для школярів

02.06.2016 admin ЕкоосвітаНовини

72 червня працівники відділу рекреації та туризму спільно із колегами з відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля» до Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища провели для 7-х класів школярів Бродівської середньої школи №4, що у Львівській області, цікаву природоохоронну  мандрівку з природознавчою вікториною.

Під час мандрівки школярі ознайомилися із біорізноманіттям природи Брідського краю. Багато нового молоді мандрівники дізналися про рослинний і тваринний світ мальовничих територій НПП «Північне Поділля», оглянули багатолітні букові насадження, водні джерела та мільйонлітні кам’яні останці, оці своєрідні мегаліти, які нам залишило у спадок Сарматське море.

Після мандрівки, у годину спочинку на мальовничій поляні, в підніжжі гори Збараж, еко-освітяни НПП «Північне Поділля» провели для школярів природознавчу вікторину, лейтмотивом якої було охорона навколишнього середовища. Та й під час мандрівки, демонструючи малолітнім мандрівникам червонокнижні рослини в природному середовищі, зокрема березу темну, працівники парку постійно наголошували на необхідності збереження природного середовища для себе і для майбутніх поколінь.

123456891011121314151617

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест