До Міжнародного дня спостереження за птахами працівники НПП «Північне Поділля» провели для маленьких туристів мандрівку на лоно природи

06.10.2014 admin ЕкоосвітаНовини

У суботу, 4 жовтня, з нагоди Міжнародного дня спостереження за птахами працівники відділу рекреації та туризму разом з працівниками відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля», що у Львівській області, провели для школярів 3-го класу Бродівської спеціалізованої середньої школи №2 еколого-пізнавальну мандрівку на лоно дикої природи. Цей Триніг 2еколого-освітній екскурс відбувся на ділянці парку, що називається Комплексна геолого-ботанічна пам’ятка природи «Триніг». Під час мандрівки екоосвітяни розповіли маленьким школярикам багато цікавого про птахів України, зокрема й тих, що зустрічаються на територіях НПП «Північне Поділля».

Також за час турпоходу маленькі туристи оглянули кам’яний останець «Триніг», що залишило нам у спадок архаїчне Сарматське море, яке плескалося на цій території кілька мільйонів років тому. А ще школярики-мандрівники побували на мальовничій ділянці букового лісостану, де любувалися велетенськими буками-патріархами, оглянули годівницю для звірів та визначали породи дерев за опалими листочками.

У другій частині туристичного походу, вже у післяобідню пору, маленькі мандрівники зі своїм класоводом та працівниками парку побували на старій колишній каменоломні, територія якої в осінню пору має надзвичайно мальовничий вигляд. Цей туристичний об’єкт чи найбільше сподобався малечі – залишати його малюки аж ніяк не хотіли.

Триніг 1Триніг 3Триніг 4Триніг 5Триніг 6Триніг 7Триніг 8Триніг 9Триніг 10Триніг 11Триніг 12Триніг 13Триніг 14

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест