Працівники НПП «Північне Поділля» провели природничо-пізнавальну мандрівку для школярів

22.05.2017 admin ЕкоосвітаНовини

22 травня працівники відділу рекреації та туризму провели для школярів 3-Б класу Бродівської середньої школи №3 цікаву навчальну природознавчу мандрівку по мальовничій території природного заказника «Кемпа», що в західній околиці міста Броди.

Під час мандрівки юні натуралісти оглядали та вивчали цінні рослини, що занесені до Червоної книги України. Зокрема, юнати мали унікальну нагоду побачити найвище дерево у Бродах і як зростає зозулинець шоломоносний, меч-трава, перстач прямолистий, доторкнутися до сашника іржавого, молодила та низки інших цікавих і рідкісних для цієї території рослин.

Окрім того, інтерпретатори природи із НПП «Північне Поділля» провели маленьких природолюбів до торф’яної оброслої очеретом та рогозою водойми, де школярі із захопленням слухали жаб’яче кумкання, а в дубовій діброві – спів лісових птахів та спостерігали за життям лісових муравлів.

Мандрівка для Бродівських школярів відбулася в рамках відзначення Міжнародного дня біологічного різноманіття, який світова спільнота цьогоріч відзначає 22 травня.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест