До Міжнародного Дня без паперу еко-освітяни НПП «Північне Поділля» організували та провели еколого-освітній захід

22.10.2015 admin ЕкоосвітаНовини

3Щорічно кожен четвертий четвер жовтня світова спільнота відзначає як Міжнародний день без паперу. Девіз цього дня: «Навчимося використовувати папір раціонально!» Міжнародний день без паперу – це відмінний привід поділитися досвідом використання безпаперових технологій та розповісти іншим про те, як вносити щоденний посильний внесок у захист екології з користю для  життя.

21 жовтня, працівники еколого-освітнього відділу  Національного природного парку «Північне Поділля» організували та провели для школярів Бродівської спеціальної середньої школи №2 (Львівська область) еко-захід  «Бережімо папір!», що був приурочений до Міжнародного дня без паперу.

Метою заходу було: ознайомити учнів з історією виникнення паперу та його видами, інформувати школярів про те чому необхідно раціонально використовувати папір та закликати підростаюче покоління до повторного використання паперу через збір макулатури.

Захід розпочався із розповіді еко-освітян НПП «Північне Поділля» про  історію Міжнародного дня без паперу, чому такий день відзначає світова спільнота і з якою метою. Також учням еко-наставники розповіли про історію виникнення паперу, як і на чому писали люди у давні часи. А ще працівники відділу еколого-освітньої роботи показали учням відеоролик про потребу зменшувати використання паперу у повсякденних справах для того, аби зменшити вирубку деревини, яка використовується для його виготовлення. Також працівники відділу екологічно-освітньої роботи НПП «Північне Поділля» закликали школярів раціонально використовувати папір.

21

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест