До дня прав людини працівники НПП «Північне Поділля» провели захід для школярів Бродів «Екологія і право»

10.12.2015 admin ЕкоосвітаНовини

110 грудня, в день, коли вся світова спільнота відзначає Міжнародний день прав людини, працівники еколого-освітнього відділу спільно з працівниками відділу рекреації та туризму провели для школярів Бродівської середньої школи №4 просвітній захід «Екологія і право».

Виступаючи перед велелюдною аудиторією школярів і педагогів школи, т.в.о. начальниа еколого-освітнього відділу парку Богдана Дзвінник розповіла слухачам про екологічне право як систему правових норм і принципів, якими регулюються та охороняються суспільні відносини щодо збереження навколишнього природного середовища. Зокрема вона наголосила на природоохоронних об’єктах ПЗФ, які мають найсуровіший режим охорони.

Фахівець з рекреації НПП «Північне Поділля» Мар’яна Стеблик розповіла присутнім про історичні правові акти, якими в минулих століттях на наших теренах оберігалися цілі природні комплекси, згадавши при тім перший в Європі природоохоронний резерват, славнозвісну «Пам’ятку Пеняцьку».

Фахівець з екології Мар’яна Ваник розповіла школярам про екологічну освіту, яка ведеться працівниками еколого-освітнього відділу парку в плані виховання у підростаючого покоління дбайливого ставлення до природного довкілля та усіх видів біорізноманіття зокрема.

Завершився захід запрошенням школярів та їх наставників до спільної співпраці у майбутньому в плані збереження природного багатства нашого краю задля майбутніх поколінь.

234567

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест