До Дня незалежності України працівники НПП «Північне Поділля» і волонтери-природолюби провели благоустрій Музею-криївки воїнів УПА та навколишньої території

03.08.2016 admin ЕкоосвітаНовини

1Нещодавно працівники відділу рекреації та туризму і відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля» спільно з волонтерами-природолюбами Білокамінської середньої школи Золочівського району Львівщини провели благоустрій Музею-криївки воїнів УПА, що знаходиться в підніжжі ботанічної пам’ятки природи «Гора Маркіяна Шашкевича неподалік славнозвісного села Гавареччина.

Школярі-волонтери разом із своїми вчителями підмели навколишню територію музею, зібрали побутове сміття, залишене тут горе-рекреантами, та вимели сухе листя всередині Музею-криївки. Працівники парку протерли засклені частини експозиції музею, полагодили дерев’яні конструкції приміщення криївки тощо.

У хвилину перепочинку природоохоронці розповіли школярам коротку історію цього повстанського об’єкта, про героїв-повстанців, які загинули за незалежність України у буремні воєнні та післявоєнні роки Другої світової війни. Також працівники парку домовилися з юними природолюбами і їх наставники про майбутні зустрічі, як в шкільних аудиторіях, так і на об’єктах ПЗФ, що у складі НПП «Північне Поділля».

2347

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест