Для неповносправних дітей еко-освітяни НПП «Північне Поділля» провели майстер-клас «Креативна годівничка»

31.01.2017 admin ЕкоосвітаНовини

7Екоосвітяни  НПП «Північне Поділля» провели екологічно-освітній захід «Зимуючі птахи» та майстер-клас «Креативна годівничка» для вихованців Бродівського центру соціальної реабілітації дітей інвалідів, що у Львівській області.

Метою заходу було: сприяти засвоєнню знань про птахів рідного краю, зимуючих птахів та підгодівлю їх у зимовий період; розвинути пізнавальні здібності дітей, концентруючи увагу та пам’ять вихованців; виховати пізнавальну активність, дбайливе ставлення до природи рідного краю, зокрема до птахів.

Під час еко-пізнавальних занять діти довідалися багато цікавого про місцевих птахів. Після цього еко-освітяни провели майстер клас з виготовлення годівничок. Вихованці центру виготовляли годівнички з пластикових пляшок, з картонних циліндрів, а також із шишок. Годівничка з пластикових пляшок один з найбільш простіших годівниць, але вихованці центру приклали максимум зусиль, щоб зробити її оригінальною і красивою. Також дітвора виготовляла годівнички з картонних циліндрів і шишок, змастивши їх клеєм, приготовленим з борошна і води та посипали пташиним кормом. Годівниця, зроблена своїми руками, буде не тільки гарною підмогою для пернатих мешканців саду в зимовий час, коли добути природний корм з-під снігу птахам дуже важко.

13456

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест