Для дітей вимушених переселенців та дітей із сімей загиблих в зоні АТО працівники НПП «Північне Поділля» організували еко-день

09.06.2016 admin ЕкоосвітаНовини

18 червня працівники відділу еколого-освітньої роботи спільно із колегами з відділу рекреації та туризму Національного природного парку «Північне Поділля» провели еко-день «Пізнаймо світ природи» для дітей-переселенців та дітей із сімей загиблих в зоні АТО. Захід відбувся на території геолого-ботанічної пам’ятки природи «Триніг» Бродівського району Львівської області.

Насамперед працівники відділу рекреації та туризму провели  для дітей екскурсію по екологічно-пізнавальному туристичному маршруту «Триніг». Під час мандрівки маленькі мандрівники ознайомилися з мальовничою природою, оглянули кам’яні останці із дна Сарматського моря, що у різних химерних формах возвеличуються на горі Триніг. А ще юні туристи мали змогу доторкнутися до велетенських буків-патріархів. Окрім того, протягом екскурсії, діти почули багато цікавого про рослинний та тваринний світ цієї території.

Після мандрівки, працівники еколого-освітнього відділу НПП «Північне Поділля» провели для дітей природознавчу вікторину «Еко-ерудит» та екологічне заняття «З природою живи у дружбі». Крім того, еко-освітяни провели майстер-клас із виготовлення фігурок тварин з гіпсу. Коли вироби висохли, учасники заходу мали змогу розфарбувати ці вже готові творіння.

23456789101112131415

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест