Для Бродівських школярів-початківців було проведено еко-освітній захід «НПП «Північне Поділля» – природоохоронний об’єкт Брідщини»

15.04.2016 admin ЕкоосвітаНовини

513 квітня працівники відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля» організували та провели на базі Бродівської початкової школи №1 Львівської області еко-пізнавальне заняття «НПП «Північне Поділля»  – природоохоронний об’єкт Брідщини».

Метою еко-заходу було: ознайомити дітей із природо-охороною діяльністю НПП «Північне Поділля», інформувати про заходи з відтворення і збереження природи, закликати школярів до спільних дій щодо збереження природного довкілля у рідному краї та його примноження.

Під час пізнавальної бесіди еко-освітяни розповіли школярам про поняття «національний природний парк». Діти мали змогу дізналися про те, яку роль відіграє НПП «Північне Поділля» для збереження природного довкілля рідного краю. Крім того, працівники відділу еколого-освітньої роботи розповіли дітворі про історичні, культурні, археологічні, архітектурні та природні пам’ятки, які розташовані на території установи. Зокрема еко-освітяни наголосили, що любов до природи виховується з перших років навчання в школі. Від того, як здійснюється процес екологічного виховання, залежить ставлення людини до природного довкілля як джерела різних благ.

1

2346

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест