ДІЯЛЬНІСТЬ НДПОВ НПП «ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ» ЩОДО ЗБЕРЕЖЕННЯ УНІКАЛЬНОГО ПРИРОДНОГО ДОВКІЛЛЯ

19.04.2018 admin Новини

З метою недопущення пожеж в природних заповідних екосистемах працівники служби державної охорони ПЗФ Золочівського науково-дослідного природоохоронного відділення Національного природоного парку «Північне Поділля», разом із лісовою охороною Золочівського лісництва, поновили мінералізовані смуги на ділянках № 5 і 7 Великовільшанецької сільської ради. По прокладеній межі з високою (1 клас) пожежною небезпекою працівники Золочівського НДПОВ власними силами створили біля 1 км нової мінералізованої смуги.

Окрім того працівники Золочівського НДПОВ провели благоустрій так званої «Ангельської криниці», що між селами Гологірки і Трудовач. Під час толоки було очищено і пофарбовано металевий хрест, встановлено і закріплено ікону, яку, за словами місцевих жителів, привезено з Унівського монастиря. Також природоохоронці розчистили криницю та русло струмка, що з неї витікає, прибрали зарості.

На в’їзді до Підлисецької гори Білої, що є комплексною ботанічною пам’яткою природи, працівники Золочівського НДПОВ встановили інформаційний щит та виставили природоохоронну інформацію.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест