День Землі

19.03.2013 admin Екоосвіта

Сьогодні – не просто велике, а глобальне свято – День Землі (Earth Day), день нашого спільного затишного будинку.

Свято було засновано у 1970 році сенатором США штату Вісконсіі Г. Нельсоном (Gaylord Nelson) і з тих пір щорічно відзначається в багатьох країнах. У північній півкулі День Землі відзначається навесні, а в Південній півкулі – восени. Основною метою цієї всесвітньої акції є привернення уваги суспільства і кожної людини планети до проблем Землі, до проблем її навколишнього середовища.

День Землі дає можливість кожному мешканцю у всіх населених куточках планети висловити подяку нашому великому загальному дому. За традицією в цей день всі бажаючі беруть участь у впорядкуванні та озелененні своїх дворів і вулиць, різних екологічних заходах.

У День Землі в різних країнах, за традицією, лунає Дзвін Миру, закликаючи людей Землі відчути всепланетну спільність і докласти зусиль до захисту миру на планеті та збереження краси нашого спільного дому. Дзвін Миру — символ спокою, мирного життя та дружби, вічного братерства і солідарності народів. І водночас — це заклик до дії в ім’я збереження миру і життя на Землі, збереження Людини і Культури.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест